Robert Pattinson VMA

  • YENİ FRAGMAN MTV VMA’DA: MTV Video Music Awards‘ı izlemek için size bir neden daha… Twilight Saga: New Moon’un yeni fragmanı 2009 MTV Video Müzik Ödülleri’nde yayınlanacak. 13 Eylül’de yayınlanacak ödül töreninde, fragman yayınlanırken filmin yıldızları Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner sahneye çıkacak. Aynı törende Death Cab for Cutie’nin “New Moon” film müzikleri albümündeki ilk single’ı “Meet Me on the Equinox” da yayınlanacak. Kaçırmayın!
  • ŞÖHRETLE BAŞETMEKTE ZORLANIYOR : Robert Pattinson şöhretle başetmekte zorlandığını açıkladı. Premier dergisinin Eylül sayısındaki röportajında ünlü yıldız, şöhretin kendisini “gerçek anlamda paranoyak” yaptığını ancak bunu kabullenmesi gerektiğini söyledi.
  • VOLTURİ HAYRAN POSTERİ: Twilight hayranları sınır tanımıyor. Sayısız fragman ve posterin ardından, hayranların hazırladığı son afiş ise Volturi Klanı‘na ait. İşte burdaaaaaa! Galerinin geri kalanında ise Kristen Stewart‘ın Eylül ayı Asos Dergisi fotoğrafları yer alıyor. Zıplayın!