Share Button

Taylor Swift Taylor Lautner Fotograflari (1)

New Moon gösterime girmeden önce Twilight’ın yapımcı firması Summit, çılgınlığa varan Robert Pattinson hayranlığını Taylor Lautner ile dengelemeye çalıştı. Team Edward – Team Jacob gibi de g.tten uydurma iki adet kamp oluşturarak hayranların ilgisini paylaştırmayı amaçladılar. Ki bence saçmaydı.

Ben “Robert Pattinson varken, Taylor’u kim ne yapsın?” desem de, bıyıkları yeni terlemiş Taylor Lautner’in de az hastası yok.

O zaman bir Taylor çekelim duble olsun. Taylor Lautner ve Kanye West’in MTV VMA’da rezil ettiği Taylor Swift beyaz perdenin yeni gözde çifti olmaya aday mı?

Taylor Swift’in özel konser daveti için geçtiğimiz hafta Chicago’ya giden Taylor Lautner biletleri tükenen konser öncesinde şehir turu yaptı. İki günlük bu seyahat boyunca Lautner, Swift’in otelinde kaldı.

Bu arada ikili 2010’da gösterime girecek Valentine’s Day isimli filmde aşk yaşayan bir çifti canlandırıyor. Filmde yıldız çok, gölgesinde kalırlar mı bilmiyoruz ama bu adaş yıldızlar beyaz perdenin yeni Robsten’i olursa şaşırmayız.

Not: Fotoğraflar uzaktan zorlama çekilmiş, bauergriffinonline’dan sevgilerle…