Share Button

Robert Pattinson Heat Fotograflari (1)

  • KRISTEN ERKEN YAŞTAKİ ŞÖHRETTEN MEMNUN: Kristen Stewart oyunculuk kariyerine erken yaşta başlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Kristen, erken yaşta gelen şöhretin, olgunluk döneminde şöhretin baskılarıyla mücadele etme yeteneği verdiğini belirtti. 1999 yılında kariyerine başlayan Kristen, “Korkularla genç yaşımda tanıştım ve başetmesini bildim” ifadesini kullandı.
  • NEW MOON’UN FİLM MÜZİKLERİ EKİM’DE Twiligh Saga: New Moon’un film müzikleri 13 Ekim’de piyasaya çıkacak. Thom Yorke, Bon Iver gibi isimlerin yer alacağı albümün geri kalanı ise şimdilik sır. Ön sipariş için Amazon ve Hottopic sitelerine akabilirsiniz.
  • BİR ASPARAGAS’LA BİTİRELİM: İşte duymak isteyeceğiniz (belki de istemeyeceğiniz) bir asparagas (kuvvetle muhtemelen yalan haber) daha… Robert Pattinson ve Kristen Stewart, Batı Hollywood’ta 3 milyon dolarlık bir aşk yuvası satın alacak… Bu iddianın sahibi tabloid National Enquirer. Haber şöyle devam ediyor: “Kristen Rob ile paylaşmak için süper romantik bir ev istiyor.” Haberdeki kaynak, Vancouver’da da aynı odada kaldıklarını iddia ediyor.