Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın seks kasedi internete sızdı !

Share Button

Robert Pattinson Kristen Stewart Seks Kasedi

Flaş ! Flaş ! Flaş ! İlişkilerinin bile uzun süredir bir iddiadan öteye gitmediği Twilight yıldızları Robert Pattinson ve Kristen Stewart‘ın seks kasedi internete sızdı !

E! News’ta yer alan haberde, Robert Pattinson’ın evine giren bir hayran tarafından çalındığı sanılan videodaki görüntülerde Robert ve Kristen’ın vahşi bir biçimde seviştiği belirtiliyor. İkiliye yakın bir kaynak da seks kasedinin varlığını doğruladı :

“Seks kasedi olayı maalesef gerçek. Rob ve Kris ilişkilerini saklamak için büyük çaba sarfediyordu. Ancak ne yazıkki bu kasetle birlikte herşey ortaya çıktı, hem de çok acı bir biçimde…”

E! News’e açıklama yapan bir diğer kaynak ise şöyle konuştu :

“Robert’ın evine giren hırsız evdeki değerli eşyalara ve kasadaki paraya dokunmamış. Sadece Rob ve Kris’in seks kasedini çalmış. Bu da akla ikiliye yakın bir ismin bunu yapmış olabileceğini getiriyor.”

Özellikle Kristen’ın çığlıklarının duyulduğu kasedi yayından kaldırtmak için ikilinin ve Twilight serisini çeken Summit’in büyük çaba gösterdiği kaydedildi. İkili konuya ilişkin henüz bir yorum yapmazken, menejerler hayranlardan anlayışlı olmalarını istedi.

Bugüne kadar pek çok seks kasedi konulu haber yayınladık. Ama Kris ve Rob hayranlarının yüzlerinde oluşacak ifadeyi hayal edebildiğimiz için içlerinde en keyif alarak yaptığımız haber bu oldu. Bakalım siz Robsten fanları şimdi ne gibi bir savunma yapacaksınız. Çılgın seks görüntülerinin yer aldığı videoyu indirmek için buraya tıklayın.

5 Comments

 1. romantik komedi

  01/04/2010 at 00:13

  tıklamadan anladım helal olsun çok sazan olacaktır 🙂

 2. cool_fergie

  01/04/2010 at 00:14

  bi an için umutla linke tıkladım…

 3. haha harikaaa 😀

 4. itiraf edeyim : yuttum ben 😀
  süperdiii

 5. bir anlık cahillikle bende yuttum halbuki çok sevinmiştim be

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑