Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Robert’i kafeslediler!

Share Button

Robert Pattinson Remember Me Cekim Fotograflari 01

Robert Pattinson hayranları bunu da yaptırdı! Remember Me (Beni Hatırla) setinden gelen son haberler, New York’taki film çekimleri sırasında hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle, yapımcıların Rob’u 2 metre yüksekliğinde bir karavanda sakladığı yönünde. OK Magazine’deki habere göre, aşırı ilgiden bunalan Pattinson, her köşede bir fotoğrafçı ya da hayranıyla karşılaşırken, çekim yapmakta zorlanıyor.

Hamile haberi güncelleme!: Life & Style dergisinin haberine göre, Kristen Stewart’ın yeni filmi Runaways’in setinden bir isim, Kristen’ın bu dedikodulara gülüp geçtiğini söyledi. Kaynağa göre Kristen bu haberi saçmalık olarak nitelemiş.

5 Comments

  1. söylemiştim eminim o dedikoduyu yapımcılar uydurmuştur!!!

  2. allahım bu haberin doğrusunu bulana kadar canım cıktı sıkı bir robert hayranıyım ve bu haberi duyunca salya sümük ağlamıştım şimdi ise rahatım ama ben yinede kristen stewarta lanet ve nefret mailleri yasxmakta kararlıyım…!!

  3. yha nasıl yha robert’a nasıl yaparlar bunu

  4. robbuss sakin ol çünkü birazdan kristen fanları üzerine akın yağdırcaklar.Senden nefret ediyorum desem çok hoşuna gider eminim.Ne alıp veremediğin var senin ha?Onunla kaç kere konuştun?Kaç kere gördün de onun gıcık olduğuna karar verdin?Senin yaptığın sadece önyargı.Ve de önyargı GICIKÇA bir harekettir tamam mı?Lütfen öyle konuşmayı bırak.Yoksa tüm fanları toplar buraya yorum yazdırtırım bak xD

  5. Katılıyorum tamamen sana Zeynep. Her nefretin altında biraz hayranlık biraz kıskançlık vardır , ki şunu söyleyeyim : ne sizin gönderdiğiniz e-postalar ne bizim buralara yazdığımız yorumlar ne de internette yayılan saçma dedikodulara kulak asıyorlar yani kendinizi paralamayın güzele güzel demeyi nefretle asaleti birbirine karıştırmamyı öğrenin.

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑