Share Button
Robert Pattinson Kristen Stewart BaftaRobert ve Kristen Bafta ödül töreni sonrası düzenlenen yemekten ayrılırken

Twilight hayranları, mendillerinizi almaya koşun. Çünkü bu çifti seviyorsanız da nefret de ediyorsanız, gelen haber sizi ağlatacak cinsten. Yağlarınızı eritecek bu haber The Sun’dan geliyor. Haydi bakalım kıskananlar çatlasın, zoruna gidenin borusuna gitsiiiin! 😀 (çok amiyane oldu kusura bakmayın ama bu saçmalığı başka türlü anons etmem mümkün olmadı)

İngiltere’nin önde gelen tabloidlerinden The Sun‘ın haberine göre Robert Pattinson, Twilight’taki rol arkadaşı Kristen Stewart ile birlikte olduğunu ilk kez kabul etti. İngiliz aktör, Bafta ödül töreni sonrasındaki yemekte bir çift olduklarını itiraf etti. Çift, törene ayrı ayrı gelirken tören boyunca yanyana oturmadı. Ancak, kalabalıktan uzaklaşır uzaklaşmaz sarmaş dolaş oldular. Portakal Yükselen Yıldız ödülünü alan Kristen Stewart da törene 6 koruma ile geldi. Çift daha sonra birlikte ayrılırken görüntülendi.

Haberde Robert’in sözlerine yer veriliyor.

“Oldukça zor ama evet birlikteyiz. Hayranlar nedeniyle, birlikte gelemedik. Deli edici. Bu ilk kez bir çift olarak ortaya çıkacağımız bir törendi ancak imkansız. Burada törende birlikteyiz ama hiç kolay değil. Tüm bunları, dikkati üzerimizden dağıtmak için yapmak zorundayız.”

ÖNEMLİ GÜNCELLEME: Robert Pattinson ve medya bizimle t.şş.k geçiyor olmalı. Gossip Cop haberi yapan The Sun’ın muhabirine ulaştı ve 23 yaşındaki aktörün “Kristen ile birlikteyiz” açıklamasında bulunmadığını öğrendi. Habere göre, muhabir “Söylediklerinden benim çıkardığım oydu” açıklamasını yaptı. :))) Mendilleri alın tekrar elinize, muhahahaha!