Share Button

Robert Pattinson Gay Mi

Bize kızmayın bunu biz sormuyoruz, siz soruyorsunuz. Sitemize ilişkin detaylı analizleri incelediğimizde, genç kızların gözünde neredeyse bir ilah haline gelen Robert Pattinson’ın cinsel kimliğinin Google‘da son dönemde sıklıkla arandığını tespit ettik. Belki de, Little Ashes filminde eşcinseli canlandırdıktan sonra bu soru daha yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.

Aslında bu soruyu merak edenler çok da haksız değil. Neden mi? Harry Potter ve Ateş Kadehi’nde Cedric Digory rolüyle ilk kez adını duyuran ve Twilight ile birlikte hayranları çığ gibi büyüyen Robert, konu özel hayatına gelince tam bir sır perdesi. Pattinson’ın bu konudaki en net açıklaması, “İnsanların telefon numaraları bende yoktur. Bu ortamda bir kız arkadaş istemiyorum.”

Birçok kez de Kristen Stewart ile yakınlığına dair soruları yanıtsız bırakan Rob, belki de hayranlarından korkuyor.

Kısacası Rob’un gay olduğunu falan düşünmüyoruz ama bu ilgi yığını arasında hala bir kız arkadaş ile ortaya çıkmazsa, “Robert Pattinson gay mi?” sorusunun yerini “Robert Pattinson aseksüel mi?” bile alabilir. (Aldı bile, bkz. Robert Pattinson aseksüel mi?)