Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Robert Pattinson gay mi?

Share Button

Robert Pattinson Gay Mi

Bize kızmayın bunu biz sormuyoruz, siz soruyorsunuz. Sitemize ilişkin detaylı analizleri incelediğimizde, genç kızların gözünde neredeyse bir ilah haline gelen Robert Pattinson’ın cinsel kimliğinin Google‘da son dönemde sıklıkla arandığını tespit ettik. Belki de, Little Ashes filminde eşcinseli canlandırdıktan sonra bu soru daha yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.

Aslında bu soruyu merak edenler çok da haksız değil. Neden mi? Harry Potter ve Ateş Kadehi’nde Cedric Digory rolüyle ilk kez adını duyuran ve Twilight ile birlikte hayranları çığ gibi büyüyen Robert, konu özel hayatına gelince tam bir sır perdesi. Pattinson’ın bu konudaki en net açıklaması, “İnsanların telefon numaraları bende yoktur. Bu ortamda bir kız arkadaş istemiyorum.”

Birçok kez de Kristen Stewart ile yakınlığına dair soruları yanıtsız bırakan Rob, belki de hayranlarından korkuyor.

Kısacası Rob’un gay olduğunu falan düşünmüyoruz ama bu ilgi yığını arasında hala bir kız arkadaş ile ortaya çıkmazsa, “Robert Pattinson gay mi?” sorusunun yerini “Robert Pattinson aseksüel mi?” bile alabilir. (Aldı bile, bkz. Robert Pattinson aseksüel mi?)

5 Comments

 1. başlığı gördüm başımdan aşağıya kaynar sular döküldü ya gerçekten o kadar rob hayranıyım her sitede ararım adamı ama ilk defa gay mi diye bir haber duydum ya ….

  değil … adamın etrafında bir sürü kız var .. olamaz ya kesinlikle .. adam çapkın falan diyorlar eski kız arkadaşlarından bahsediliyor … tamam o filmde de çok zorlandığını söylemişti zaten istemeyerek yaptığını falan yani bir filmi öyle diye böyle olmaz ki ….

  kesinlikle kabul etmiyorum …

 2. birde resim niye bu adamın o kadar resmi var neden bu aralarından mı seçildi … değiştirin yha .. gördükçe bir şeyler oluyor …

 3. Kız arkadaşının olmaması gay olduğu anlamına gelmez..
  Ünlülerin çoğunda bir psikoloji vardır…
  Herkese güvenmezler..yani sırf ünlü olduğu için onunla çıkmak istediğini düşünebilirler..

 4. shaqshaqchi

  02/09/2009 at 14:15

  @ arkadaşlar

  Tepkilerin gelebileceğini düşünmüştük bunu yazarken, ama son dönemde google’da anahtar kelime olarak “robert pattinson gay mi” yazarak sitemize yönlenen kullanıcı sayısı dikkat çekici şekilde artınca böyle bir soru işareti olduğunu sizlerle paylaşmak istedik.

 5. olsun … gelir tabi tepki bir kristen da neler oldu bir ashley de neler oldu yani rob a böyle bir şey denir mi ya …

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑