Share Button

Pattinson Stewart Konser

Goygoycu.com olarak düzenlediğimiz ankette Robert ile Kristen‘ın sevgili olup olmadığını sormuştuk. Ankete 660 okuyucumuz katıldı. Çıkan sonuç, Robert ile Kristen’ın aralarında bir bağ olduğu ancak onların da bunun adını koyamadığı yönünde… Konserdeki yakınlaşmanın ardından ABD’nin önde gelen magazin dergilerinden US Weekly‘nin haberi işte tam da bu sonucu teyit eder nitelikte.

“Rob ve Kristen artık insanların arasına daha çok çıkmaya karar verdi. Şu anda tam olarak sevgili değiller ancak kesinlikle birlikte takılıyorlar. Twilight ekibinden diğer oyuncular da bu ilişkiye destek veriyor.”

Ah Robert adamım, senin yerinde olsam Ashley’de şansımı denerdim. Herneyse Kristen Stewart’ın babası Billy Burke ise US Weekly’ye şöyle konuşmuş:

“Bakın o yaşta tabi ki hatalar yapacaksınız. Muhtemelen birlikte olmamanız gereken kişilerle çıkacaksınız. Bu büyüme sürecinin bir parçası.”

Evet kesinlikle herkesten büyük destek görüyorlar. Baba da tam destek vermiş!!? Ben yine de şeytanın avukatlığını yapmak istiyorum. Kimseye zarar vermeyecek masum bir öpücük New Moon‘un gösterimi yaklaşırken bomba etkisi yaratacak bir promosyon olabilir.