Kristen’ı bırakan Rob, Emilie de Ravin ile birlikte mi?

Share Button

Rob Pattinson Emilie de Ravin ile yakinlasti

Onun hakkında çok şey söylendi: "Kristen Stewart ile birlikte, Kristen'ı hamile bıraktı, çocuk ondan değil, ayrıldılar..." Şimdi tüm bunlara, Robert Pattinson'ın yeni filmi Remember Me (Beni Hatırla) çekimlerindeki rol arkadaşı Emilie de Ravin ile yakınlaştığı dedikodusu eklendi. Life and Style dergisi, Kristen Stewart ile ilişkisini sonlandıran Pattinson'ın 27 yaşındaki Lost dizisinin yıldızı Ravin'le yakınlaştığını iddia etti.

23 yaşındaki aktöre yakın bir kaynağın verdiği bilgiye göre: "Robert, Emilie ile bir süre önce tanıştı ve ondan hep hoşlandı. Rob, Ravin'in 'Remember Me' filmi için harika olacağını söyleyerek onu yapımcı şirket Summit'e önerdi. Setten yayılan diğer dedikodulara göre ikli sürekli birlikte takılıyor ve çok iyi anlaşıyor.

Ne diyelim.. Hamilelik dedikodusunu da, dedikodunun yalan olduğunu da bizden duydunuz. Bu yeni haber de gösteriyor ki Robert'in yakışıklılığı başına bela olmaya devam edecek.

 • ilosh

  kız aslında rob dan yaş olarak büyük ben bu haberin doğru olduğunu sanıyorum (ki öpüşürken fotoğrafları vardı !) aslında bu iyi olur rob adının kristinle duyulmasından bıkmıştır eminim kız da büyük olmasına rağmen sevimli birine benziyo ve bence yakışıyorlar işte rob’un yanında görmek istediğim asıl kişiler bunlar. demek ki neymişşş?
  kristini sevmeyen kişilerin kıskançlıkla alakası yokmuşşşş!!!

  mutluluklar rob!

 • Robesten

  Tabikide aralarında bişey yokkk..Bir haberde Rob un sürekli telefonla Krisi aradığı söleniyoo…

 • antiarachnoid

  @ilosh
  öpüşürken fotoları???
  filmde çektikleri sahnelerde bol bol öpüşme sahnesi var zaten burdan yola çıkarak mı beraber olduklarını düşünüyosun hahahaha:DD

 • shaqshaqchi
 • su_perisi

  ewet o öpüşme sahneleri filmeden kumsaldmı ne remember me yi çekiyolar ya ayrıca krisle çıktıkları kesin. bi tek doğru haber çıktıkları dierleri basının uydurdukları arkadaşlar.