Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

New Moon Gala Fotoğrafları

Share Button

Robert Pattinson New Moon Premiere

Ooooooooo. Yoksa beklediğiniz gün gelmek üzere mi? Los Angeles‘ta dün gece düzenlenen New Moon galasından fotoğraflar burada. Filmin Türkiye’de gösterime girmesine 3 gün kala, kırmızı halıdan haberlere şöyle bir baktım, geyik çok aslında ama hiç giresim gelmedi, şimdilik siz fotoğraflarla yetinin.

Güncelleme (içim elvermedi geyik haberlerden bazıları şöyle):

* Los Angeles, Westwood Village’da gerçekleşen galada İngiliz aktör takım elbise giyerken, Kristen ise bu kez straplez elbisesiyle biraz daha ışıltılıydı.

* Taylor Lautner, Ashley Greene, Nikki Reed, Kellan Lutz, Jackson Rathbone, Jamie Campbell Bower, Dakota Fanning, Elizabeth Reaser, Michael Welch ve Justin Chon da galaya katılan diğer isimlerdi. Rob’un filmdeki babası Peter Facinelli de galaya aktris eşi Jennie Garth ile katıldı.

* New Moon ekibinin yanı sıra galaya Hollywood’tan bir çok isim de katıldı. “Hotel for Dogs” filminin yıldızı Emma Roberts, “Ghost Whisperer”ın başrolündeki isim Jennifer Love Hewitt de erkek arkadaşı Jamie Kennedy ile galaya gelen isimler arasındaydı.

5 Comments

 1. Kristen buzlar kraliçesi olabilir ama herzmanki güzelliğinden taviz vermiyor.Ayrıca Ashley Greene gibi davetkar kıyafetler giymek istemediğimden eminim.

 2. T.N.E.B.A.Y.T.Ş

  17/11/2009 at 19:39

  kristen’in elbisesi fena deil.fazla beğenmedim elbiseyi ama kristen’e ne giyse yakişiyor.saçlarini beğendim.ama ne bileyim, bir eksiklik var da…bulamiyorum.

 3. Tüm dişi varlıkları değerlendiriyim 😀
  *Ashley:Ashleyi beğenmedim.O kıyafet nası bişidir , sanki galaya diilde kına gecesine gidio.Neyse ben yinede severim ashleyi.
  *Nikki:Nikkiyi gördüm ben , o da tatlı olmuş.Mavi bi elbise giymiş.
  *Dakota:Elbisesini beğendim.Tatlı bi kız.Beğendim
  *Elizabeth:Esme rolünden çıkamamış gibi.Anneleri gibi duruodu diğerlerinin.Ama yinede güzel ;D
  Amaaaaaaaaa!!!! Bu gecenin en en en en en en en en en mükemmel varlığı , en tatlısı , en güzeli , en seksisi , en güzel gözlüsü ve en şık olanı kim dersiniz? KRISTEN STEWART! Gerçekten ona tek uygun tabir şu:”TAPILASI”.Onu sevip sevmemek size kalmış…Ama sadece ve sadece o muhteşem gözler bitirdi beni…

 4. Kristen çook güzel olmuş 🙂

 5. Oha! Hayatımda gördüğüm en güzel gözler! Kristen cidden çok güzel olmuş.

Comments are closed.

© 2020 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑