Share Button

George Clooney Elisabetta Canalis Los Cabos

Goygoycu.com olarak 5 ayı geride bıraktık. Bu sürede kimi zaman önde gelen gazeteleri ve internet sitelerini atlattık, kimi zaman ise onlara referans olduk. Bu yazıda ise yabancı magazin dünyasını neden goygoycu ile izlemeniz gerektiğinizi anlatacağım.

Önce bugünkü Hürriyet gazetesinin manşetine bakalım :

Sevgilim kime gitti bilmiyorum

Amerikalı aktör George Clooney ile İtalyan TV yıldızı Elisabetta Canalis’in ayrıldığı artık kesin gibi. İtalyan basını Canalis’in kim uğruna dünyanın en yakışıklı adamlarından birini terk ettiğini araştırıyor. İki aday var ama cevabı henüz Clooney bile bilmiyor.

Bu haberi okuyunca aklımdan ilk geçen cümle: “Atma Recep din kardeşiyiz” oldu. Neden mi? Çok basit.

Çünkü tüm dünya şunu söylüyor: (Başlıktaki fotoğraf dün çekildi!!!)

George Clooney ve kız arkadaşı Elisabetta Canalis, dün (30 Kasım) Meksika Los Cabos’taki tatillerini tamamladılar. 48 yaşındaki aktör, sevgilisi Elisabetta ve arkadaşları Cindy Crawford ve eşi Rande Gerber ile geçen haftanın başında güneye inmişti.

Güzide gazetemiz Hürriyet ise İtalyan paparazzilerin g.tten uydurma haberlerini temel alarak, gerçekleri atlıyor. Olsun! Yiyen vardır elbet. Bizim fikrimiz Elisabetta tüm dünyadaki kadınların rüyalarını süsleyen erkek Clooney’i, Clooney de bulmuşken bu lobları en azından bir süre daha bırakmaz :