Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Kristen’ın sapığı varmış!

Share Button

Kristen Stewart Sapik (1)

Başlık olayı özetliyor, hemen dalalım. Chicago Sun Times’ın haberine göre:

“Twilight”ın yıldızı Kristen Stewart‘a yakın kaynaklar, aktrise rahatsız edici mektuplar gönderen, törenlerde ortaya çıkarak tatsız sürprizler yapan hatta evine kadar gelen bir sapığının bulunduğunu, ancak Kristen’ın bu durumu ciddiye almadığını söyledi.

Stewart ile çalışan bir isim genç aktrisin çevresindekilere “Hiçbir deli beni hayatımı yaşamaktan alıkoyamaz” açıklamasında bulunduğunu ifade etti. Aynı isim, bu tip bir adamın paparazziler gibi rahatsız edici olmaktan öte tehlikeli olabileceğine dikkat çekti.

Stewart’ın da diğer Twilight yıldızları gibi deli hayranlar tarafından rahatsız edildiğini söyleyen isim, “gerçekten deliler … korkutucu, antika tipler… Bu insanlar can sıkıcı paparazziden daha fazla önem taşıyor” dedi.

Anlaşılan o ki bu sapık arkadaş yağlı saça, beyaz ete ve donuk bakışlara susamış durumda. Adamım sana sesleniyorum. Twilight’ta Ashley Green gibi bir yanarca varken, Kristen gibi bir yağ tulumuna sarmak nedir? Sen gerçekten deli olmalısın!

5 Comments

 1. deli deliyi çekermiş, başka açıklamaya gerek yok

 2. kristen ın neresi yağ tulumu yaa

 3. paso kristen la ilgili haber yapıyorsunuz da haber dogru degil 😀

 4. shaqshaqchi

  10/06/2010 at 13:17

  maya,

  haber Chicago Sun Times‘dan. Sen bekle 2 dakika ben doğruluğunu araştırmak üzere Chicago’ya uçup geliyorum. Bir de belki 737’nci kez tekrarlamakta fayda var, biz haber sitesi değiliz, neden sayfasında bir tur at bakalım…

 5. Kristen ve Robert’a taktınız gibime geliyor.
  Ankaragücüme gidiyor böyle yaşamak

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑