Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Kristen Stewart saçları boyattı

Share Button

Kristen Stewart Yeni Sac Fotograflari (1)

Ergen saldırısından çekindiğim için bu konuda yazı yazmayı düşünmüyordum. Nasıl olmuş tartışmalarına girmeden “kızıllar her zaman daha yılandır” önyargısıyla Kristen Stewart‘ı daha kütürdetilebilir bulduğumu söyleyebilirim, peynir beyazı teninde bir değişme yok o ayrı tabi. Alıp kızartırsan pekala hızlıca geçiştirilecek bir öğün olabilir anadın mı?

5 Comments

 1. yha zaten şaşıyorum kristen her türlü saç rengi ve şekli yakışan nadir insanlardan.yakışmış ama ya siyah kalsaydı yada daha koyu kahve olsaydı.biraz cırtlak bi renk bu.belki on the road filminde oynayacağı için böyle yapmıştır çünkü senaryoya göre sarışın olması gerekiyoyordu.tam sarışın deil ama belki çekimler başlayınca rengini açar.

 2. Ne sarı ne siyah bu hatunun saç rengi kızıl.Kesinlikle kızıl.

 3. Dün ilk gördüğümde küçük bir şaşkınlık yaşamıştım … Ama sonra alıştım kıyafet seçimide iki yerde siyah olduğu için saçlarıda buna müthiş uyduğu için Kris muhteşem olmuş …

  Çok yakışmış … Yanarım yanarım saçlarda da hafif kısaltma var sanırım Breaking Dawn da yine peruk kullancak ki kulanmamasını tercih ederim olmuyor çünkü peruk bu kızda yeni filmi için değiştirdi fakat ilerideki için biraz düşünmesi iyi olurdu …

 4. twilightsagas

  29/06/2010 at 15:14

  emily e katılıyorm aslında saç rengi açık kızıl.normalde bütün renkler saçlarının üstünde bulunduğundaqn pek bişey farketmemiş.

 5. ” On the Road için boyatmış ve yakışmış. Gerçi ben onun siyah saçlı asi zor elde edilen tavırlarını seviyorum o ayrı…”

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑