Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Kristen Stewart, Robert Pattinson’dan hamile mi ?

Share Button

Kristen Stewart hamile mi

Twilight filminin iki yıldızıyla ilgili internete düşen bir dedikodu ortalığı karıştırdı. Başroldeki aktris Kristen Stewart’ın Robert Pattinson’dan hamile kaldığı iddia edildi. İddianın sahibi Avustralyalı New Weekly dergisinin bir kaynağa dayandırdığı habere göre, durumdan dolayı oldukça gergin olan Kristen, eczanede görünmekten çekindiği için hamilelik testini bir arkadaşına aldırmış.

İşte serinin ikinci filmi Twilight Saga: New Moon (Yeniay) filmine ilgiyi çevirmek için uydurulmuş bir safsata size. Bu kadar iddialıyım. Siz bu haberi yemeyin. Doğru çıkarsa ben bu postu yerim.

YENİLEME: Mini analiz burada!

5 Comments

 1. “şte serinin ikinci filmi Twilight Saga: New Moon (Yeniay) filmine ilgiyi çevirmek için uydurulmuş bir safsata size. Bu kadar iddialıyım. Siz bu haberi yemeyin. Doğru çıkarsa ben bu postu yerim.”

  Kesinlikle katılmıyorum herkes zaten alacakaranlık’ın 2.filmini bekliodu böle bişi olması çok saçma tabi sıkıcak başka bişi bulmadınız bunu uydurdunuz allah allah yaa hem kris hamileyse çocuğun babasının Rob olduğu ne malüm…ya gidin işinize gücünüze bakın böyle yaparak kimseyi karalayamazsınız…SİZİ ALLAH’A HAVALE EDİYORUM NE DİYİM…

 2. Tabiki yalan heber böle bişe olması imkansız ikiside film çekimlerinde.Film çekimlerine ara verildiğinde bile birlikte görünmediler.Ama gerçek olsa keşke….

 3. Gazeteci adı altında kendilerine malzeme arayan yalanı hayat felsefesi haline getirmiş zavallı insanların uydurmalarını Robert’ı ve onun içinde bulunduğu herhangi bir filmi -Twilight veya herhangi bir film hepsi aynı değerdedir. Aslolan Edward Cullen, ya da onun masalı değil Robert Pattinson’dır.- karalamak için kullanışınız bile kalitenizi gösteriyor. Sizlere sabır diliyorum. Çünkü bu karalamaları bir sanatçıya yakıştırmak için gerçekten çok uğraşmış olduğunuza inanıyorum. Allah akıl fikir versin. Söyleyecek başka söz yok.

 4. tahammül edemiyorum böyle haberlere daha kristenle robun birlikte oluduğu bile meçhulken o kızada yazık bi sevgilsi vardı bildiğim kadarıyla ne kadar biz rob ve kristeni yakıstırsakta kristenin sevgilisi üzülüyor olmalı onada yazık

 5. shaqshaqchi

  08/07/2009 at 08:45

  @arachnoid:

  Sizin yaşınız kadar yazılım, habercilik ve internet yayıncılığı alanında tecrübesi olan bir ekibe sahip olduğumuz için yorumlarınızı ciddiye almıyoruz ama yine de cevap veriyoruz. 🙂 Bu postlar, obejktiflikten uzak yaşadığınız o “masal” dünyanıza yönelik bir saldırıdan öte, insanları aptal yerine koyan bazı gerçeklerle yüzleşmenizi sağlamak içindir. Lütfen bozulmayın. Habercilik refleksinden bir kırıntıya sahip olsaydınız, Robert Pattinson ve Kristen Stewart ile ilgili Avustralya’da yayınlanan bir tabloid olan New Weekly kaynaklı bu dedikodunun internette yaygın şekilde dolaşmasının bile haber değeri taşıdığını farkeder ve blogunuza koyardınız. Zararı yok, gerçekleri burada okuyun, kendi blogunuzdaki haberleri arachlamaya devam edin. 😀

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑