Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Kristen Stewart gerçekten hamile olabilir mi?

Share Button

Kristen Stewart Hamile Olabilir mi

Avustralyalı tabloid New Weekly’nin ortaya attığı hamile asparagasına ilişkin ilgi artınca Robsten (Robert Pattinson+Kristen Stewart) hayranları için bir analiz yapmaya karar verdik. İnterneti çalkalayan bu dedikodu doğru olabilir mi? Önce gerçekleri sıralayalım, sonra yorumu yapalım.

-İki yıldızın sözcülerinden bir yorum gelmemesi bir çok hayranı endişeye düşürdü.
-Rob’un kaynakları thelondonpaper’a “Böyle bir konuda yorum yapmayız” derken, Kristen’in kaynaklarından ses çıkmadı.
-Daha sonra E-online’ın özel haberinde güvenilir kaynağa göre Kristen cephesinde bir isim konuya ilişkin şöyle konuştu: “Avustralya tabloidinden hiçbir işe yaramayan saçma bir haber.”
-Kristen kariyerinin zirvesine doğru ilerliyor ve önünde alması gereken çok yol var. Şirketi Summit’ten kaynakların verdiği bilgiler şöyle: “Stüdyo bu dedikoduları duydu ancak zaman ayırmaya değmeyeceğini düşünüyorlar. Kristen’in Rob’un çocuğunu taşıma olasılığına şans vermiyorlar.
Sonuç: Dedikodu ortalığı bu kadar çalkalarken, siz inandınız mı? Bizim görüşümüzü biliyorsunuz. Kristen’e nefret maili kampanyasına katılmayı düşünenler şimdilik rahatlasın. Kimse hamile değil!

YENİLEME: Kristen mı Emilie de Ravin mi?

5 Comments

 1. Bu haber yalan olabilir ama bnce yakışıolar…İleride inşallah böle bişey olurrr….

 2. kristen sevgilisinden ayrılmış.bi haberde gördüm.kendisi demiş sevgilimden ayrıldım diye.emma watson demişki robert ve kristen sevgililer demiş.bence hamile olabilir.karnıda şiş ztn kilo almış.robert kristeni seviyordu.böyle bişey olabilir diyorum benn.bzn haberler doğru çıkabiliyor.ben doğru olmasını isterim.ben ikisininde çok büyük hayranıyım ve ikisini çok yakıştırıyorumm

 3. hemde kristen gerçekten çok güzel robertle yakışıyor.ztn beraber takılıyorlarmış.robert kristen hep beraber geziyormuş.

 4. robert hayranı

  10/07/2009 at 11:37

  ya ben zaten robertın böyle bişey yapcagına inanmıyorum sonuçta kariyerinin zirvesine ulaştı denilebilir. Böyle bi salaklıgı ikiside yapmıcaktır böyle bişey gerçekten varsada kristendan nefret ediyorum.Şimdi diceksinizki niye kristen kendini korumayı bilmediginden

 5. robert hayranıydııııı

  10/07/2009 at 11:54

  robert ı sewiordum ama şimdi allah belasını wersin gerizekalı ama bu haber inşallah yalandır ve robert emilie midir ne o kız çıkmasın yha gerizekalı rob nefret ediorumm bilgisayardaki tüm resimlerini silicemmm…manyak gerizekalı …

Comments are closed.

© 2020 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑