Victoria Beckham Fotograflari

Posh Spice’ın (Victoria Beckham) son dönemde göğüs uçlarını cesurca sergilemesi benim hoşuma gitmişti ama kadınların da bu kadar ilgi duyacağını düşünmemiştim. Dailymail‘in haberine göre, Londra merkezli Harley Medical Group, göğüs ucu protez ameliyatlarının son 12 ayda % 30 artış gösterdiğini açıklamış. Harley Medical Group’tan estetik cerrah Dr. Riccardo Frati’nin verdiği bilgiye göre, “Bugüne kadar ünlü yıldızlar göğüs uçlarını teşhir etmiyorlardı ve meme ucu için bir rol modelleri yoktu. Geçtiğimiz yıllarda, kadınlar Katie Price (Jordan) gibi büyük göğüslü ünlülerin fotoğraflarını bakarak, onu örnek alıyorlardı. ”

Kötü haber Posh, geçtiğimiz günlerde üçüncü kez bıçak altına yatarak göğüslerini küçülttürdü. Vogue dergisinin Amerikan versiyonunun kapağına çıkabilmek için bu hatayı (!?) yaptığı konuşuluyor. İyi haber göğüs uçlarına dokundurtmadı.

Victoria’nın meme uçlarını David Beckham‘dan başka tutanlar da var anlaşılan. Tıbbi gerçekler ve meme trendlerinden sıkılanlar galeriye göz atsın.