Share Button

Jack Nicholson Sahilde

Bugüne kadar sayısız ünlüyü elinden geçiren üstat Jack Nicholson‘ın aklı hala uçkurunda. 73 yaşındaki yıldızın yeni hedefi Yarmagül Jessica Simpson‘mış. San Francisco Chronicle’dan al haberi :

Jack Nicholson aralarında Lara Flynn Boyle, Anjelica Huston ve Michelle Phillips gibi isimlerin olduğu aktris ve modellerle birlikte oldu ve başka bir kadından 6 tane çocuğu var. Ancak geçtiğimiz ay 73 yaşına basan yıldız duruldumadı ve 29 yaşında şarkıcı Jessica Simpson’u bir akşam yemeğine davet etti.

Teklifi reddeden Simpson İngiliz The Sun’a “Jack’le daha önce tanışmadım ve benim numaramı nasıl bulmuş bilmiyorum. Beni Beverly Hill’deki evine akşam yemeğine çağırdı” dedi.

Olay muhtemelen şöyle gerçekleşti; Jack dede tv’de Jessica’yı mini etekli veya göğüs dekolteli halde gördü ve hemen menejerini arayarak “Bana hemen Jessica’nın telefon numarasını bul” dedi.

Eee, bunca yıldır her türlü vücudu tecrübe ettiğini düşünürsek, Nicholson’ın arada etine dolgun birini tercih etmesini anlayışla karşılamak gerek.