Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Interview son on yılın en güzel insanlarını seçti

Share Button

Ashley Greene Interview

Ashley Greene ve Robert Pattinson, Interview dergisinin hazırladığı son on yılın en güzel 20 insanı sıralamasında yer aldı. Ashley 2 numarada yer alırken, Robert 9’uncu oldu. (Zac Efron ilk sırada ya ben ne diyim bu listeye! Onu geçelim Ash ile devam edelim)

Interview Ashley Greene hakkında:

“Gelecek yıl gösterime girecek 5 filmi ile birlikte, Ashley’nin absurd Twilight dalgasından kaynaklanan momentumu devam ettirdiği söylenebilir. Genç vampir, seks kasedi skandalını atlattı… Bizim durduğumuz noktadan, Ashley’nin geleceği umut verici görünüyor.

Robert hakkında ise:

“Bir miktar (Marlon) Brando’dan, bir miktar (James) Dean’den, Twilight yıldızı, güzel bakışlarını ikona çevirebilecek hafif garip yaratık kalitesine sahip. (bu ne demek yaw?!)

Rob ise, Twilight’tan önceki hayatı hakkında, “Yılın büyük kısmını her gece sarhoş olarak geçirirdik, bunun çabalama sayılıp sayılmadığını bilmiyorum” yorumunu yapmış.

Listenin geri kalanı şöyle:

Colin Farrell, Natalie Portman, Chace Crawford, Zac Efron, Alicia Keys, Ashton Kutcher, Scarlett Johansson, Sienna Miller, Tom Brady, Kate Moss, Ryan Phillippe, Eva Mendes, Pharrell Williams, Jessica Alba, Milla Jovovich, Jake Gyllenhaal, DIta Von Teese, ve Javier Bardem.

Pardon Kristen diye birisi vardı? Onu listede göremiyorum?!

5 Comments

  1. herhalde yani ash gibi biri warken krisi kim koysun o listee :D:D

  2. gossip irm

    24/12/2009 at 18:23

    kessinlike ..ama 1.Chace Crawford olmalıydıı <3<3<3

  3. Liste güzel,insanlar güzel son zamanlarda iğrenç makyaj ve kıyafetlerle ortalıkta boy göstermeseydi Leighton Meester listede yeralabilirdi.Onu geçtim,Taylor Momsen de hak etmiyor değil.

  4. ashley zaten olmasa olmazdı .. iyi olmuş ama robert 9 da yer alıyor ve zac 1. sırada .. olmamış bu yılın en gözdelerinden biriyydi robert 9 dan daha ilerde olmalıydı …

  5. kristen gibi paçozların ne işi olur ya bu listede!! tabi ki olmaz

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑