Beyonce Hrvatistan Tatili (2)

  • ISLAMA KÖFTE HIRVATİSTAN TATİLİNDE: Islama köfte olarak nitelediğmiz Beyonce bu kez halk plajı yerine yatıyla Hırvatistan sahillerini seçti. Zayıflamış. İyi de yapmış. Yoksa o berbat yağlı halini unutamayacaktım.
  • YARDIMCI OYUNCU ÇEKİMDE: Grey’s Anatomy dizisinin aktörü Eric Dane‘in eşi Rebecca Gayheart ile çektiği ev yapımı filmde yardımcı oyuncu olan Kari Ann Peniche için hayat devam ediyor. California’da fotoğraf çekiminde bikiniyle görüntülenen karıyı pardon Kari’yi bundan sonra daha çok duyacağız
  • BRITNEY SPEARS’TAN ELMALI TURTA: 3 güne 3 bikini sığdıran Britney Spears, David Letterman Show’a katıldı ve başkan olması durumunda herkese ücretsiz turta dağıtacağını söyledi. Yer miyiz ? Yeriz. Videosu burada!
  • T.ŞŞ.K MI GEÇİYORLAR?: Oscarlı aktör Sean Penn ve eşi Robin Wright Penn için bir kez daha ayrılık çanları çalıyor. Daha önce iki kez boşanmak için dilekçe veren çift daha sonra bu kararlarından vazgeçmişlerdi. Robin Wright Penn bir kez daha dava açtı. Milk filminde Sean Penn’i izledikten sonra evliliğe devam etmesi başarıdır adamım!
  • CELINE DION İKİNCİ ÇOCUĞA HAMİLE: Kanadalı şarkıcı Celine Dion (41) ikinci çocuğuna hamile. Kocası Rene Angelil ise 67 yaşında. Bir Victoria’s Secret mankeni hamile kalsa dert ederdik belki.Üzülmeye gerek yok.