Share Button

Kristen Stewart Tirsiyor

  • KRİSTEN TIRSIYORMUŞ: ‘Twilight’ filminin yıldızı Kristen Stewart filmin fanatiklerinden korktuğu için dışarı çıkarken kılık değiştirmeyi düşündüğünü söyledi. Kristen, “Korkuyorum. Kılık değiştirmeyi düşünüyorum ama yine de beni ayağım veya bacağımın şeklinden tanıyabileceklerini düşünüyorum. Fanatikler, “Hey fena görünmüyormuş” diyerek beni paketleyebilir. Bu çok korkunç” diye konuştu.
  • BEŞİNCİ FİLM ŞAİBELİ: Twilight’ın yapımcı şirketi Summit, serinin beşinci filminin çekimi konusunun henüz netleşmediğini açıkladı. Access Hollywood‘a konuşan bir Summit yetkilisi Breaking Dawn’un iki bölüme ayrılacağı ve beşinci filmin çekileceği konusundaki spekülasyonları tartışmak için çok erken olduğunu vurguladı.
  • ROBERT’IN SONU NE OLACAK? Twilight ile büyük bir başarı yakalayan Robert Pattinson‘ın seri bittikten sonra kariyerinin nasıl şekilleneceği şimdiden tartışılmaya başlandı. Hayranları çığ gibi büyüyen Robert’ın seri sona erdikten sonra Edward karakterinden ayrışarak farklı rolleri oynamakta zorlanabileceği yorumları yapılıyor. Robert’ın bu konuda Star Wars’daki Luke Skywalker rolü sonrası kariyeri çakılı kalan Mark Hamill sendromuna benzer bir sorun yaşayabileceği ifade ediliyor. Sizin düşünceniz ?