Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Gay sahnelerini Robert Pattinson’ın ağzından dinleyin

Share Button

Robert Pattinson Inglorious Basterds Fotograflari (1)

Bilmeyenler için umarım hayalkırıklığı yaratmayız… Robert Pattinson’ın İspanyol yapımı Little Ashes filminde gay seks sahneleri vardı. Filmde Salvador Dali’yi canlandıran Robert, rol arkadaşı Javier Beltran ile gay sevgilileri canlandırıyordu.

Gerisini kendi ağzından dinleyelim. GQ dergisinde yer alıyor. (Bu kez yorum yapmayacağım. Devamı 18 yaşından küçükler için sakıncalı olabilir…)

“Lorca’yı oynayan rol arkadaşım Javier ile sonrasında sinir krizi geçireceğim hard-core seks sahnesi çekecektim. İkimiz de heteroseksüel olduğumuz için yaptığımız şey çok garip görünüyordu. Doggie-style yapmayı deniyor ve ardından sinir krizi geçirmeye çalışıyorduk. Ve film seti kapalı bile değildi. İspanyol elektrikçiler sürekli gülüşüyordu.”

5 Comments

  1. biliyorum … aöa sadece öpüşme sahnesi var o filmde ve o sahneyide izlemiş bulunuyorum .. ama çok önceden olan bir şey ve o zaman robert a hayran değildim ve pek bilinen bir filmde değildi …

    robert ın bir röportajınıda okumuştum o da pek sevmemiş o sahneyi ama naparsın işte ..

  2. izlemedim ama biliyordum. Zaten bu tür şeylerin hayranları etkileyeceğini sanmıyorum. Eğer bir filmde bir şeyler -gerekliyse- onu yapmak oyuncuya düşer. bu yüzden pek garip gelmiyor. daha öncede dediğim gibi onlarda toplumun bir parçasında varlar ve yaşıyorlar.

  3. bencede oyuncu dediğin çeşitli rollerde oynamalı

  4. gay işte tabi..veya bisexüel..hiç bir hetero yapabilir mi veya kabul eder mi bu rolü..ayrıca tutupta gayim mi diycek saçmalamayın..

  5. neden hep heteroseksüel bakış açısıyla yaklaşıyorsunuz yaşamın her birimine.çıkar için oluşturulmuş egemen sistemin çoğunluk oluşturması va yaptıkları tek doğal gerçekmiş gibi davranılması,diğerlerine öteki ve yanlışmış gibi davranılması,sonra da haksızlığa uğrayanların haklarını isteyince çığırtkanlık yapıyormuş gibi davranılıp susturulmaya çalışılması ne yaman çelişki.eşcinseller gibi ötekileştirilenlerin farklılıklarının altını çizen heteroseksizm değil mi?yoksa farklı olanlar rahatsız edilmese ve de hedef gösterilmese ben eşcinselim ve ayrımcılığa maruz kalıyorum demez ki?bura da konumuz bir aktörün eşcinsel rolü,sana ne oluyor diyebilirsiniz ama konu burada bir oyuncunun oynadığı rol değil,eşcinselliği kabul edememe durumu.yoksa oyuncuların oynadıkları her rolde ne kadar başarılıysa övgü alıp ödüllendiriliyorsa,eşcinsel rolü oynayınca eşcinselliğin o kişiyle rol dahi olsa yakıştırılamaması resmen ayrımcılıktır ve de eşcinsel olamaz,olmamalı yaklaşımlar batıda olsa hukuksal anlamda yasal suçtur.yani eşcinseller insan değil demek mi istiyor bu şekilde yaklaşımda bulunanlar.bir soru size? ne fark var acaba cinsel yönelimi dışında eşcinsellerle heteroseksüeller arasında.karakter farklılıklarını da cinsel yönelimle asla karştırmayın.umarım bu soruya mantıklı cevap verebilme kapasiteniz vardır.

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑