Share Button

Brad Pitt Venedik Fotograflari (1)

Dünyanın en yakışıklı adamı, kimine göre dünyanın en şanslı hergelesi (Angelina Jolie gibi hatuna sahip olduğu için), dünyanın en …… babası (6 çocukla şanslı mı şansız mı olduğuna karar veremedim) Brad Pitt Venedik’te tek başına paparazilere yakalandı. Kesmemekte inat ettiği keçi sakalları, siyah kapşonu ve elindeki koca fotoğraf makinesiyle Cihangir sapığına benzeyen aktörümüz belli ki Hollywood’un ihtişamlı yaşamından sıkılmış, almış eline makineyi, vurmuş kendini metan gaz kokulu gondol şehrine, fotoğrafçılık oynuyor. Benim bu durumla ilgili bir kaç teorim var :

* Pitt için ne kadar şanslı hergele desek de bal yiyen baldan usanır. Pilav ne kadar güzel olsa da, bu papaz her gün pilav da yiyemez, canı arada turşu çeker, kavurma çeker.
* Diğer teorim dışardan çok sevimli bir aile gibi görünse de 6 çocuk insanı hayattan soğutur. Keçi sakalı bırakıp keçiye dönersiniz. Pazar sabahı yatmışsınız 2 mt yatağa; Korelisi, Çinlisi, Afrikalısı bir sürü çocuk başınızda zıplıyor “Bıbaaaaa, bıbaaaaaaa bize çorap al, eldiven al, oyuncak al, bizi besle büyüt, yedir okut” diye çığlıklar atıyorken ne düşünürsünüz ? “Şimdi bu yatakta en süzmesinden bir hatun olacaktı. Birine değil, binine sahip olmak varken Allah belamı versin kaşındım. Angelina’ya bulaştım, üstelik gene hamile ve Marslı çocuk evlat edinmek istiyor'”. Ben bu durumda Pitt’e acırım ve en afillisinden pozumu veririm. Çeksin beni garibim, sevaptır.