Demi Lovato’nun özel fotoğrafları internete sızdı

Share Button

Demi Lovato Ozel Fotograflari 1

Disney'in ünlü ettiği isimler birer birer niyeti bozuyor. İşte bunun son örneği Demi Lovato. Demi'nin fotoğraflarda da görülen bir arkadaşı tarafından çekildiği anlaşılan, ancak kim tarafından medyaya sızdırıldığı bilinmeyen fotoğraflarda bir takım arkadaşları Demi'nin dekoltesini odaklanmışlar. Arkada olayı şaşkınlıkla izleyen gencin ise bu sırada ayran şişesini çalkaladığından şüpheleniyor.

Aslında şaşıracak birşey yok, karşılarında Paris Hilton ve Kim Kardashian gibi kendi mikili filmleri olan ve paraları indragandi yapan örnekler olduğu sürece, Disney'in yıldızlarının ünlü olmak ve ses getirmek için yaptıkları işlerden ziyade seks kokulu yöntemlere başvurmasının da devamı gelecektir gencolar.

 • freddy

  fotoğraflarını sızdırmayanı dovüyolar =)

 • Yildemi

  Demi’nin ne tur pozlar vereceği sizi ilgilendirmez.Milyonlarca kişi ona hasta ve siz insanları küçük düşürme çabalarına girerek kendinizi rezil ediyorsunuz ! Siz kimsiniz ki milyonlarca kişinin hayran olduğu birisine hakaret edebilme cürretinde bulunabiliyorsunuz ?? Bence insanları eleştirmeden önce, kendi sitenize bakın ! İşte bu yüzden hiç büyüyemiyorsunuz :@

 • Lalala

  @Yildemi
  Ne bu şiddet bu celal.!? Goygoycu ve Shaqshaqchı bütün haberleri kendi yaratıcı ve komik yorumlarıyla süsleyip bize sunan insanlar. Bizde bu bloğu onların zekice yorumları için takip ediyoruz. Üstelik sana ne yahu istediği gibi düşünebilir.fikirlerimize senin saçma hayranlıkların yüzünden ket mi vuracağız!? Memnun değilsen zorla tutmuyoruz ya yürü canım başka bloğa.!

 • Morejderha

  görüyorum ki milyonlarca kişinin, kendi sefil bedensel zevklerine köle, şımarık ve sapkın yeni yetme zevzek karılara hasta olması sorgulanmıyor.
  ayrıca arkadaki şaşkın genç 337.kısa dönem jandarma er zülküf necipoğlu’dur, bilginiz olsun.

 • abuz

  disneyin başka bir kuş beyinli kızı daha,bunlar zaten aynı tornadan çıkmışlar,aynı boy,aynı tip,aynı davranış biçimi,aynı beyinsiz ergen sevenleri,yalnız sorun büyüyünce başlıyor,bunlarda sıkılıyorlar bebe hayranlardan,daha büyük insanlar hayran olsun istiyorlar,bunun içinde bu tip fotolar ortaya çıkıyor işte, ama yetmez,bunların da paris gibi kim gibi kasetleri ortaya çıkacak