Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Bana gerçek bir kadın gösterin, Kristen paçozunu değil !

Share Button

Kristen Stewart Fotograflari 01

Bu siteyi yakından takip edenler benim Twilight konulu yazılardan itinayla kaçındığımı ve Rob-Kris-Ash konulu tartışmalara ne kadar nefretle yaklaştığımı iyi bilirler. Her ne kadar Twilight hayranlarının bilinilirliğimizin artmasına adına bu zamana kadar büyük katkısı olmuş olsa da, bugün kendimi tutamayıp o çok sevdiğiniz Kristen Stewart hakkında iki çift laf edeceğim.

Kris için yağlı saçlı dedik, rol gereği dediniz. Kötü giyiniyor dedik; genç işi, sokak tarzı dediniz. Suratsız dedik, her haliyle güzel dediniz. Galerideki fotoğraflara iyi bakın ! Soluk benizli Kristen’ın yağlarından duble patates kızartması çıkacak saçlarını, köşesinden gayet zevksiz biçimde düğümlenmiş lekeli tişörtünü ve cenazeden çıkmış hayalet suratını gördükten sonra hala gelip bana onu övüp savunacaksanız, sizin gibi fanların pervanesine çomak sokayım !

5 Comments

  1. goygoycu ii yazmıssın gerekenlere xo lolaaa tatlımm kreş bölümü actıgımız zaman sen we kristen ekibi oraya takılırsınız malum fanların hepsi yeni yetmeler 🙂

  2. Anticiler illa b.k atacaklar.vazgeçin artık vazgeçin.

    o kreş tam sana layık hamuka

  3. Edit : Yorumun hakaret icerdigi icin silindi.

  4. ceketi güzelmiş

  5. Goygoycu bende Kris’in hep kötü fotoğraflarını koyduğun için böyle diyorsun.Kristen fiziğiyle olsun duruşuyla olsun çok seksi.

Comments are closed.

© 2020 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑