Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Bana gerçek bir kadın gösterin, Kristen paçozunu değil !

Share Button

Kristen Stewart Fotograflari 01

Bu siteyi yakından takip edenler benim Twilight konulu yazılardan itinayla kaçındığımı ve Rob-Kris-Ash konulu tartışmalara ne kadar nefretle yaklaştığımı iyi bilirler. Her ne kadar Twilight hayranlarının bilinilirliğimizin artmasına adına bu zamana kadar büyük katkısı olmuş olsa da, bugün kendimi tutamayıp o çok sevdiğiniz Kristen Stewart hakkında iki çift laf edeceğim.

Kris için yağlı saçlı dedik, rol gereği dediniz. Kötü giyiniyor dedik; genç işi, sokak tarzı dediniz. Suratsız dedik, her haliyle güzel dediniz. Galerideki fotoğraflara iyi bakın ! Soluk benizli Kristen’ın yağlarından duble patates kızartması çıkacak saçlarını, köşesinden gayet zevksiz biçimde düğümlenmiş lekeli tişörtünü ve cenazeden çıkmış hayalet suratını gördükten sonra hala gelip bana onu övüp savunacaksanız, sizin gibi fanların pervanesine çomak sokayım !

5 Comments

 1. giyimi iğrenç saçları iğrenç surat ifadesi iğrenç ama kızz güzel.ben kristen stewart ı çok seven biri değilim ama yinede küçük bir burnu açık bir teni güzel kaşları ve gözleri var. ayrıca daha çok genç kadın gibi görünmemelide zaten. soğuk bakışlarınada gelince seksi olmaya çalışıyo garibim. bella olarak fıstık ise kristen olarqak soğuk nevale ise adam olabilir demektir. (tişörtündeki lekeyide bulamadım)yinede “ben bella değilim” li bir sözü vardı orada nası yapmacık biri olduğunu belli etmişti. yinede robert seviosa bir hayır vardır diorumm…

 2. aferin sana goygoycu bu arada bir şebeğin yüzü bunun bu paççozz yüzünden bile kat kat iyi

 3. bir kere daha bununla aynı tür varlık
  olduğumdan utanıyorum insanlığın yüz karası öğğk midem:S

 4. kristalkugu

  03/03/2010 at 17:55

  Robertten ne hayır gördü ki goygoycu alemi sevdiğinden görsün 😀

 5. Herkes gibi olup barbie bebeğin yandan çarpmışı olucağına, varsın yağlı saçlı olsun. Birbirinin fotokopisi ünlülerden fenalık gelmişti….

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑