Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Az önce Kristen’ın donunu gördüm

Share Button

Kristen Stewart Transparan Ispanya

Kristen Stewart‘ı İspanya’daki New Moon galasında görünce sarhoş olup olmadığımı sorgulamıştım. Bazılarınız beni destekledi bazılarınız ise şiddetle karşı çıktı. Fotoğraflar arasında gezinirken bazılarınız için paha biçilmez bir esere rastladım ve ilk kez karşı cinsin iç çamaşırı gören çocuklar gibi sevindim: Hahaha! Kristen kesinlikle yandan daha güzel. Paparrazziler biraz daha inceci çalışsalardı Kristen’ın farlarıyla tanışma şansına sahip olacaktık. Tüh! Zoom için tıklayın

Sözlerime burada son verirken bu yazının Kris ve anti Krisciler için bir çatışma alanı olmamasını diliyorum.

5 Comments

  1. kristen nin donundan ne olur ya şakşakçı sen kesin sarhoşsun yaw bakarmısınız bu kızda sexilik adına hiç birşey yook saçma kıyafetler giymekten acayip saç modellerinden we uzun çenesi kepçe kulakları dışında bu kızda hiç birşey göremiyorum haa sen sexilik derken acayip bakışlarını kast ediyorda olabilirsin ama bakışları bile çok çirkin nereye baktıgını bilmeden her gördüğü erkege saldıracak edasında bakması da cabasıı..ayyakkabıları dışında güzel olan hiç birşey göremedim onuda kesin başkası seçmiştir yoksa spor ayakkabılarıyla gele bilirdi..
    robert a gelirsek oda ayrı bir muamma şekilsiz duruşu tuhaf agız hareketleri we elerini nereye koyacağını bilemediği için sürekli saçında gezdirmesi we bunun çok büyük bir olay gibi abartılması da ayrıı..

  2. hamuka bayagı dolmuşsun anlasılan robert e gelmene gerek yoktu hani:D

  3. twilight tada görmüştük 😛 de sonuçta don kristen’ın donu. kristen’ın g.tü neye yarar ?

  4. k.çındaki donunu göstermiş ama neye yarar?yine de hiç seksi değil

  5. güzel kalçası var.taa ne zamanın resimi.

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑