Share Button

Kısa bir süre önce çakma ünlü Tila Tequila‘nın “nişanlısı” Casey Johnson‘ın, daha önce evlat edindiği kızının velayetini almaya çalıştığını yazmıştık. Anlaşılan böyle birşey olamayacak çünkü TMZ’nin haberine göre Casey Johnson bu sabah ölü bulundu :

“Söylendiğine göre Johnson Tila Tequila ile nişanlıydı. Tila ile birkaç dakika önce konuştuk. Geçen hafta onla kavga ettiklerini ve Casey’nin ayın 28’inde onun evinde kaldığını söyledi. Daha sonra Casey köpeklerini yanına almadığı için, Tila ayın 29’unda Casey’e telefonla ulaşmaya çalışmış. Ama Tila Casey’nin telefonunun 29’undan beri kapalı olduğunu ve ona ulaşamadığını söyledi.”

Johson’ın ölüm nedeni henüz bilinmiyor. Sürekli Twitter kullanan Johnson son olarak 29 Aralık’ta gece saat 1:13’te tweetlemiş. Johnson’un ölümünün ardından Tila Tequila Twitter’ında şunları yazdı :

#1: Lütfen herkes Cased Johnson için dua etsin, o artık aramızda değil. Sevginiz ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederim ama ailemle olabilmek için offline olacağım.
#2: Bu benim için çok üzücü bir olay. Nişanlım Casey’nin kaybıyla başedebilmem için biraz yanlız kalmaya ihtiyacım var. Çok üzgünüm.
#3: Az önce nişanlımın ölmediğini ancak komada olduğunu öğrendim. Aman allahım, lütfen hayatta kalması için dua edin. Dayan aşkım lütfen !
#4: Beni hissettiğini biliyorum Casey. Sakın vazgeçme. Birazdan geleceğim bebeğim dayan. Bizi harika bir hayat bekliyor. Seni SEVİYORUM. Dayan !
#5: Hala şoktayım. Tekrar sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bu zor zamanda tekrar tek istediğim şey biraz yanlız kalmak.
#6: Huzur içinde yat meleğim. @caseyjonsonJnJ Hep benim kabimde olacaksın. ! Seni çok seviyorum ve seninle cennette evleneceğiz.

Bir insanın ölümü elbette üzücü birşey. Ancak bu haberi okuyunca benim aklıma iki şey geldi. Birincisi bütün bu yıkıcı habere rağmen elinden telefonu düşürmeden sürekli Twitter’ını güncelleyen bir Tila Tequila sahnesi. İkinci şey ise “Tila Tequila üvey anne olacak !” başlıklı yazımda Casey’nin evlat edineceği kızın hayatının kararmaması için dualarınızı eksik etmemenizi istememdi. Ne diyelim, sanırım dua edenlerin duaları fazlasıyla kabul oldu…