Share Button

Lindsay Lohan Seffaf Fotograflari (1)

Çakma Lindsay Lohan‘ın basın toplantısında canlı yayındayız. Aynen aktarıyoruz :

– Öncelikle herkese iyi akşamlar.
– Bugün neden surekli sütyensiz gezdiğime dair çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yapmak istiyorum.
– Evet yine sütyen giymediğim doğru. Ama bir sorun, neden ?
– Sütyen çok sıkıyor gibi mazeretler sıralamayacağım. Herkesi sıkıyor ama yerçekimine karşı tek silahımız bu olduğu için mecburen giyiyoruz. Ama benim mazaretim başka.
– Arkadaşlar bildiğiniz gibi ben son zamanlarda iyice dağıttım. Alkol, uyuşturucu ve fastfood gırla gidiyor. Her akşam dışardayım. Sütyenimi de giymeyi ihmal etmiyorum. Ama bir yerden sonra içtiklerimin etkisiyle benim kafa kısa devre yapıyor. Gece eve gidicem diye bardan çıkıyorum, bi bakıyorum alakasız bir evdeyim, üzerimde hiç bişey yok.Bir meme bir elde, diğeri başka bir elde. Eller kime ait onu da bilmiyorum. En az bir saat sütyenimi arıyorum ama hiç bi yerde yok. Onu da başka bir evde çıkardığım sonucuna varıyorum.
– Bu olay artık çok sık olmaya başladı, her çıktığımda da paparazziler yakalıyor. Bu yüzden ben de artık sütyeni tamamen bırakmaya karar verdim. Bundan sonra beni hep böyle göreceksiniz.

Gazeteci : Peki Lindsay hanım, sütyen kayboluyor da don duruyor mu ?

– Arkadaşlar alışmadık g.tte don durur mu ? Lütfen mantıklı sorularla gelin. Tabiki onu da bi yerde unutuyorum ama size çaktırmıyorum. Gerekli yerlere pamuk tıkayıp çıkıyorum sokağa. Hatta bikaç kez yapmayı unuttum, onda da hemen yakaladınız zaten.

Gazeteci : Lindsay hanım, sizin bu çakmalığınız ne kadar sürecek ? Sizi bir film projesinde görebilecek miyiz ?

– Arkadaşlar ben çakmayım. Çakma insanın bi b.ktan haberi olmaz. O yüzden elbette çakmalığımın süresi hakkında yorum yapamıyorum, onu büyüklerimize sorun. Film projesi derseniz, şu anda masamda bekleyen bir sürü proje var. Ama film kadrolarına baktığımda başrolde benle beraber oynacak Tori Black, Kayden Kross, Sasha Grey gibi tanımadığım isimler görüyorum. Hal böyle olunca daha kaliteli birşeyler bekliyorum. Biraz ince eleyip sık dokuyorum anlayacağınız.

Gazeteci: Peki bir seks kasedinizin olduğu doğru mu ?

– Valla benim hatırladığım kadarıyla yok ama benden habersiz kasedimin çekildiği ve internete konacağıyla ilgili sayısız tehdit alıyorum. Söylentine göre en az 2000 farklı adamla çekilmiş kasedim varmış. Tabi bunlar gülünç iddialar, 200 deseler belki ama 2000 asla. Artı sadece “adam” değil beraber olduklarım, haberin yalan olduğu burdan belli zaten.

Gazeteci: Konusu açılmışken, Lindsay hanım bir ara DJ Samantha Ranson‘la aşk yaşamıştınız. Lezbiyen eğilimleriniz devam ediyor mu ?

– Bi kere ben onla hiç aşk yaşamadım, sadece birbirimizin bedenlerini kullandık.

Gazeteci : Ama efendim Samantha’dan bahsediyoruz, hangi beden ?

– Ya tamam, damak zevkimin kötü olduğu bir dönem oldu ama kabağı yardıracak adam bulamayınca mecburen en yakınımdakine dadandım işte. Lezbiyenlik sorusuna gelince, onu büyüklerime sorun. Evet arkadaşlar bitirmek zorundayım, son soruyu alayım.

Gazeteci: Lindsay Hanım şu an Türkiye’deki goygoycu.com isimli bir blog twitter’dan size bir soru yöneltmiş, şöyle diyor : Sütyeni ve donu bulmak için epey enerji harcıyosunuz. Peki memeleri sürekli yerden toplamaktan yorulmuyor musunuz ?

– Evet arkadaşlar, bakın sonunda güzel bir soru geldi. Durun önce not alayım şu siteyiiii, haaah tamam. Şimdi şöyle ki, elbette sarkık memelerimi toplamak zor oluyor. Ama en azından evde toplamakla uğraşmıyorum hiç, takıyorum viledanın ucunu iki memeye, bütün gün evde dolaşırken aynı zamanda temizlik de yapmış oluyorum. Temizlikçi parasıyla gidip koko alıyorum, keyfime bakıyorum. İşte böyle arkadaşlar, bugünlük bu kadar, herkes kendine çok iyi davransın.

Gazeteci: Lindsay hanım Lindsay hanım lütfen son bir soru daha, çok önemli !

– Tamam hadi fırlat.

Gazeteci : Annenizi mi daha çok seviyosunuz babanızı mı ?

– Türksün di mi ?

Gazeteci : Evet, nasıl bildiniz ?

– Onu da büyüklerime sorun bi zahmet.

Evet arkadaşlar canlı yayının sonuna geldik. Gördüğünüz gibi Lohan’ın basın toplantığı ağır sıkıcı geçti. Biz yazarken bu mesleği yapıyoruz diye lanet ettik, heralde siz de sıkıntıdan patlamışsınızdır. Ama bizi mazur görün, çakma Lindsay’in goygoyu da anca böyle çakma oluyor maalesef…